Artykuły

Wrocław. Porczyk dla kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Teatr Polski zaprasza wszystkie panie we wtorek 8 marca na specjalny wieczór ze "Smyczą" Bartosza Porczyka.

W tym wyjątkowym dniu bilety z niespodzianką na ten spektakl kosztują 50 zł. Dodatkowo każdy, kto kupi bilet na to przedstawienie, będzie miał możliwość zakupu biletu z 40% zniżką na LINCZ: Pani Aoi. Wachlarz. Szafę, grany 25, 26 i 27 marca 2011 na Scenie na Świebodzkim (bilet promocyjny: 21 zł).

Autorski spektakl (na zdjęciu) Bartosza Porczyka, zwycięzcy XXVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej (2006). Inspiracją przedstawienia była piosenka "Smycz" zespołu Maanam. Tytułowy przedmiot oraz jego funkcja symbolizują zniewolenie współczesnego człowieka przez jego uzależnienia. Spektakl wykorzystuje krótkie monologi aktorskie, które pomagają połączyć piosenki w spójną całość tematyczną i pozwalają na stopniowe przechodzenie z jednego tematu w drugi. W warstwie muzycznej pojawiają się m.in. utwory Łony, Marka Grechuty oraz grup Myslovitz, Lady Pank i Fasolki.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji