Artykuły

Bydgoszcz. Kolacja z Marią Czubaszek w Hotelu Bohema

Pisarka i felietonistka spotka się z bydgoszczanami podczas cyklu "Artyści w Bohemie" 19 listopada. Wstęp kosztuje 150 zł - w cenie także kolacja w restauracji Weranda.

Otwarcie mówi, że wolałaby być mężczyzną. Bo "pochodzą chyba od innej małpy, są mniej skomplikowani, wysyłają prostsze sygnały, mniej udają" - argumentowała w rozmowie z "Gazetą". Przyznała się też do aborcji. - Nigdy nie odczułam instynktu macierzyńskiego i nie widzę powodu, żeby ukrywać ten fakt. Dziecko trzeba wychować, nie tylko urodzić - mówiła. Nie kryje się także ze swoimi operacjami plastycznymi. Ostatnio zasłynęła udziałem w programie "Sekrety chirurgii" w TVN Style i obserwowaną przez kamery operacją plastyczną usunięcia zmarszczek wokół oczu. Na fali była też, gdy na półki polskich księgarni trafił wywiad-rzeka, który przeprowadził z nią Artur Andrus. Pisarka regularnie zamieszcza także posty na swoimblogu , dzieląc się z czytelnikami własnymi spostrzeżeniami.

Maria Czubaszek spotka się z bydgoszczanami 19 listopada o godz. 18 w Bohemie. Będzie drugim po Arturze Andrusie gościem cyklu. Wstęp kosztuje 150 zł - w cenie także kolacja w restauracji Weranda.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji