Artykuły

Warszawa. Premiera francuskiej komedii

Teatr Komedia zaprasza na Sylwestra ze spektaklem " Konserwator".

Jeśli w znanym porzekadle - "Stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "Konserwator" najlepiej tego dowodzi.

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż - skruszony i pełen dobrej woli do pojednania za prawie każdą cenę.

Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie

Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki,o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie

"Konserwator" to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiedzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy -widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu.

Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki - miłość.

Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć "stara" - to nie "zardzewieje".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji