Artykuły

Legnica. Aktorskie małżeństwa zagrają dla Owsiaka

Dwie małżeńskie pary w zespole Teatru Modrzejewskiej: Katarzyna Dworak i Paweł Wolak oraz Magdalena Drab i Albert Pyśk, uczestniczyć będą w niedzielnym legnickim 22. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aktorzy poprowadzą licytacje na orkiestrowej scenie w dużym patio Galerii Piastów w centrum miasta. Oba aktorskie małżeństwa pojawią się kolejno na scenie legnickiej galerii handlowej wczesnym popołudniem. Od godz. 15.00 licytacje prowadzić będą Katarzyna Dworak-Wolak i Paweł Wolak (na zdjęciu), zaś od godz. 16.00 parę te zmienią najmłodsi w artystycznym zespole Teatru Modrzejewskiej Magdalena Drab i Albert Pyśk.

Aktorzy licytować będą przedmioty ofiarowane na orkiestrową aukcję organizatorom z Legnickiego Centrum Kultury. Jednak nie tylko. Będzie także okazja, by wylicytować także zaproszenia do legnickiego teatru na styczniowe i lutowe spektakle: współczesny balladowy thriller "Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł" duetu Wolak-Dworak, klasyczny i tragiczno-komiczny "Iwanow" Antoniego Czechowa w reż. Linasa M. Zaikauskasa oraz na gościnnie prezentowany monodram Krzysztofa Szekalskiego "Samospalenie" w wykonaniu Przemysława Bluszcza. Do dwuosobowych zaproszeń dodawane będą teatralne upominki i gadżety.

Wśród licytowanych przedmiotów ofiarowanych na aukcję przez legnicki teatr będą także trzy pakiety płyt dvd z telewizyjnymi realizacjami Teatru Modrzejewskiej. W każdym komplecie znajdą się: "Ballada o Zakaczawiu" w reż. Waldemara Krzystka, "Made in Poland" w reż. Przemysława Wojcieszka oraz "Wschody i Zachody Miasta" w reż. Jacka Głomba.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji