Artykuły

Gdynia. Teatr Komedia gościnnie w Muzycznym

"Konserwator" to francuska komedia Erica Assousa. Przedstawienie ze stołecznego Teatru Komedia zobaczymy na scenie Teatru Muzycznego już 9 lutego. W obsadzie popularne nazwiska: Maria Pakulnis, Katarzyna Zielińska, Jan Jankowski, Marcin Troński, Wojciech Wysocki, Bartosz Obuchowicz.

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż - skruszony i pełen dobrej woli, by się pojednać... za prawie każdą cenę.

Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża... Uff. Dość skomplikowane, ale jak zapewniają realizatorzy - szalenie zabawne.

"Konserwator" to francuska komedia Erica Assousa. Przedstawienie ze stołecznego Teatru Komedia zobaczymy na scenie Teatru Muzycznego już 9 lutego. W obsadzie popularne nazwiska: Joanna Falkowska, Maria Pakulnis, Katarzyna Zielińska, Jan Jankowski, Grzegorz Pawlak, Marcin Troński, Wojciech Wysocki, Bartosz Obuchowicz. Reżyseria - Tomasz Dutkiewicz.

***

Teatr Muzyczny w Gdyni, 9.02., godz. 17.30, 20.15.

Bilety 80/100/120 zł.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji